Edukacinė programa

1. Edukacinė programa ,,ARBATOS KELIAS ANYKŠČIUOSE“

Kaina 100 - 200 Eur dalyvių skaičiui nuo 1 iki 10, patalpoje arba gamtoje, Anykščiuose arba išvykoje. Tai edukacija apie vaistažolių rūšis, jų paruošimas, panaudojimas sveikatai, ir degustacija. Galbūt, ir mišinio sudarymas Jums pasidovanoti.
Galimos ir didelės dalyvių grupės, nuo 10 iki 150 dalyvių, tuomet kaina pagal susitarimą. Anykščiuose šiuo metu yra puikios Anykščių menų inkubatoriaus patalpos (J. Biliūno g. 53, Anykščiai), kuriose būtų patogu mums susitikti.


2. Edukacinė programa ,,LIETUVIŠKOS KAVOS“.

Tai edukacija apie lietuviška kavą iš augalų šaknų ir sėklų, 2-3 skirtingų jos rūšių demonstracinis paruošimas, degustavimas ir pristatymas, bendravimas ir atsakymai į klausimus. Beje, didelė lietuviškų kavų įvairovė gaminama būtent Anykščiuose, ir tuo garsina Anykščius ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.


3. KINIŠKA ARBATOS GĖRIMO CEREMONIJA


Kaina 100 – 250 Eur dalyvių skaičiui nuo 1 iki 10, Anykščiuose arba išvykoje. Tai 7 arbatos puodelių kelias po vieną žingsnį, su spėlionėmis ir tyliais motyvaciniais žaidimais, pasinėrimu į vyksmo išgyvenimą ir senovės Kinijos kultūrą, galbūt su kūryba.
Galimos didesnės dalyvių grupės, nuo 10 iki 150 dalyvių, tuomet kaina pagal susitarimą.


4. INDIVIDUALI KONSULTACIJA ir vaistažolių mišinio parinkimas.
Susitarus, dalyvaujame stovyklose, kaimo ir miesto bendruomenių projektuose.

Rašyti
Skambinti