FERMENTUOTAS GAUROMETIS

Populiari

Prekės kodas: FERMENTUOTAS GAUROMETIS

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

,,ŠILKO KELIU - GINTARO KELIU”

"Seniai seniai už nuodėmes dievai žmonėms pasiuntė baisių ligų. Jų negalėjo išgydyti net žyniai. Žmonės meldė pasigailėti, bet dievai buvo akli ir kurti. Žmonių maldas išgirdo vienintelė nakties deivė Lada. Sidabrinėje laivėje ji atplaukė per naktinį dangų ir pasėjo žemėje vaistinių augalų sėklų. Anksti ryte pirmasis išsiskleidė gauromečio žiedas. Ir dabar siauralapis gaurometis daugiau nakties nei dienos augalas – nakčiai jis nesukleidžia žiedų, – laukia naktinių drugelių, kad šie sušoktų meilės šokį."

€500 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Sudedamosios dalys: fermentuoti siauralapio gauromečio lapeliai
(Rus. Ivan Čaj, lot. Epilobium angustifolium, angl. Fireweed, vok. Schmalblättriges Weidenröschen,kitaip ožkarožė)

SIAURALAPIO GAUROMEČIO arbata, priklausomai nuo fermentacijos laipsnio,
vadinama žaliąja ar juodąja arbata. Ką tik nuskintų arba sudžiovintų siauralapio gauromečio lapelių arbatos skonis labai primena tradicinę žaliąją arbatą. Tuo tarpu ~ savaitę juos pafermentavus/ parauginus skonis tampa daug sodresnis, stipresnis ir net pats užplikytas gėrimas yra tamsios rudos spalvos, tad jam labai tinka sugretinimas su tradicine juodąją arbata. Lyginamas skonis ir spalva, o kofeino kaip nebuvo taip ir nėra.

VARTOJIMAS: 1-2 arbatiniai šaukšteliai žolelių užplikyti stikline karšto vandens. Kai pritrauks, nuspausti ir mėgautis kvapu, tada gerti.

Svoris: 35g

Susijusios prekės
Priklausomai nuo fermentacijos laipsnio siauralapio gauromečio gėrimas gali priminti žalią ar juodą ..
€500
32
Puiki arbata dienos pradžiai. Vartokite ją dar prieš maistą. ..
€500
83
Rašyti
Skambinti